Sizindir.com Firma Rehber Portalınız

Şenol Güneş, Ukraynalı Gazeteciyi Bozdu: Alana Değil Tribüne Bakmışsınız | Sizindir.com Firma Rehber Portalınız
Şenol Güneş, Ukraynalı Gazeteciyi Bozdu: Alana Değil Tribüne Bakmışsınız

Güneş, gazetecinin "Beşiktaş taraftarı olay çıkardı, ne düşünüyorsunuz?" sualine "Alanda utandıran vaziyeti siz yazabiliyor musunuz? Siz alana bakarken demek ki tribüne bakıyordunuz." diye konuştu.

 

Beşiktaş Teknik patronu Şenol Güneş, UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. haftasında Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımına 6-0 yenildikleri maça grup mertebesinden bir üst tura yükselme iddiasıyla çıktıklarını ancak bu iddialarını kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi.

"BÖYLE BİR SKORU HAK ETMEDİK"

Güneş, mücadelenin hemen peşinden tertip eden medya toplantısında, mücadelenin hakemini idareninden dolayı tenkit etti. Şampiyonlar Ligi'nde devre dışı kalmalarının kederini yaşadıklarını belirten deneyimli teknik adam, "Bu şekilde kaybetmek bizi çok üzdü, böyle bir skoru hak ettiğimizi düşünmüyorum." diye konuştu.

"SİZ ALANA BAKARKEN DEMEK Kİ TRİBÜNE BAKIYORDUNUZ"

Ukraynalı bir basın üyesinin, Beşiktaşlı taraftarların olay çıkardığı istikametindeki suale reaksiyonlu yanıt veren Güneş, "Alanda utandıran vaziyeti siz yazabiliyor musunuz? Olmayan penaltı pozisyonunu gördüm. Arkamda gözüm yok, alana bakıyorum. Siz alana bakarken demek ki tribüne bakıyordunuz." değerlendirmesinde bulundu.

560 kez görüntülendi. / 4 yıl önce eklendi.

şehir rehberi scripti Firma Rehberi Scripti Scroll