Sizindir.com Firma Rehber Portalınız

Kurumsal | Sizindir.com Firma Rehber Portalınız

KURUMSAL

2016 Yılında büyük amaçlar doğrultusunda halka hizmet için reklam sitemizi kurduk..

Türkiye’nin reklam ve ilan  adresi sizindir.com.com, 2016 yılında HÇ Group bünyesinde hayata geçirildi. Bir reklam ve e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde reklam üzerine bugüne kadar olan sürecte temsilcisi olan sizindir.com, Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu olma özelliğini taşıyor.

sizindir.com, 1. yılımızda 4 çalışanı, ve ilan  çeşidiyle kendi faaliyet alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar vb.olmak üzere büyük reklam toplam sizindir.com, İzmir merkezli veri merkezi, server ve 8 gb/s internet hızıyla da Türkiye’nin en gelişmiş site yolunda çaba harcamaktayız.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli reklam deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen sizindir.com, çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası arenada çok sayıda ödül yolunda çaba harcamaktadır.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sizindir.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

                                                                                                                  Türkiyenin Reklam'da  Tek  Adresi.......

Scroll