Sizindir.com Firma Rehber Portalınız

Cinsel saglık vakti... | Sizindir.com Firma Rehber Portalınız

Cinsel saglık vakti...

Kanalımızın artık kendini kanıtlamış, galaksiler arası düzeyde kabul görmüş, bundan bin sene sonra bile anımsanacak olan seksoloğu Prof. Dr. Gürbüz Şakir ORGAN, sizlerden gelen erotiksel problemlerinizi bir bir dinleyip, mesleksel etikten zerre taviz vermeden çözüm bulmaya devam ediyor. Sendeyiz profesör.

Heeyt nassınız bakalım karyola üyeleri? Naptınız bakalım ben yokken? Öyle birinizin uykusu gelip yatağa gittikten sonra ötekisi oturup televizyon izlemeye devam etmedi di mi? Yapmayın sakın böyle şeyler. Bakın çevrede bir sürü sex shop var, gidin bi dolaş, ayağınız alışsın. Neyse ben mekuplara başlıyorum. 

*İlk mektup Bayburt'tan geliyor. Kazmasapı rumuzlu okuyucumuz bize dert yanıyor: Hocam selamlar. Ben 20 yaşında taşrada yaşayan bir gencim. Şu ana kadar cinsellik tecrübe et mezuyu yalnızca kendim ve elim arasında yaşayabildim. Daha fazlası için izdivaç etmeyi koşul koşuyorlar, oysa ki şu an evlilik düşünmüyorum. Malesef en yakın genelev 300 mil ötede. Tabiatta saf halde seks bulabilir miyim, nasıl olcak bu işler? Elim nasır bağladı, aman bi yardım.

Sevgili kazmasapı, anladığım kadarıyla sen yokluktan dolayı gerçek dünyayla alakanı kopma noktasına getirmişsin. Ne demişler? Erotiği olmayanın imanı da olmaz. Şimdi sen sakin ol ve elini yavaşça cebine sok. Git eczaneden biraz şap al ve her gün bir kere, yediğin yemeğin içine at. Zati seni orda fazla bekar olarak barındırmazlar. Tahminimce 2 yıla kalmaz izdivaç edersin. İşte o vakit şapı kes, cinselliğe başla. Artık ordan gerisini perişan karın düşünecek.

*İkinci mektubumuz İstanbul'dan gelmiş. Kadersizim rumuzlu okuyucumuz bakalım ne demiş?

"Sayın hocam, kocamdan aşırı derecede şikayetçiyim. Ne vakit bir seks olayına girsek lafı döndürüp dolaştırıp bekar kız kardeşime getiriyor. "Böyle 2 kişi kuru kuru gitmiyor, sevabına baldızı da çağırsak mı?" diyor. Godoş herif bunu tamamiyle iyi niyetle istediğini söylüyor. O kadar sevimli ki boşayamıyorum da adamı. Siz söyleyin hocam ne yapayım ben bu herifi?

*Sevgili okuyucum, senin kocan artık bi yerden mi gördü duydu, yoksa içgüdüleriyle mi kafasında kurguladı bilmiyorum fakat yatak odasına 3. aramaya başlamış. Yüz verirsen yarın bi gün sokakta "sekse dördüncüü, cimaya dördüncüü" diye bağırmaya başlar. O yüzden sen erken davran ve yeniden konu açılırsa kocanın isteiğini kabul et fakat bi koşul iddia et. Sen de yeniden sevabına kayınbiraderinin de katılmasını iste. Kocan olaya hiç bu istikametten bakmadığı için ansızın dumur olacak ve isteğinden vazgeçecektir. Ha olur da kabul ederse, sevimli filan deme, kaç kızım ordan, hemen kaç git.

*Şimdi sıra geldi hane ödevine. Herkes bu soğuk kış günlerinde girilebilecek erotik olayları, mekan, zaman ve müddet bilgilerini de içerecek şekilde çalışsın. Sonra ben bunları bir yazımda kullanıp yayınlıycam ve herkes bilgilencek. Hadi bakalım ben gidiyorum. Siz de dolaşmayın bu soğukta dışarlarda, eve gidin, ısınıncaya kadar sevişin.

 

Cinsel Sıhhat Saati

Kanalımızın halk tarafından benimsenmiş, cinsel sıhhat alanının önde giden, bayrak taşıyan, marş söyleyip slogan atan ehemmiyetli şahsiyeti Prof. Dr. Gürbüz Şakir UZUV sizlerin cinsel problemlerinizi dinleyip, çözüme eriştirmeye devam ediyor. Kendisinin mücadelesi ülke çapında sevişmemiş tek kişi kalmayıncaya dek sürecek. Sendeyiz profesör.

Nassınız bakalım sevişgenler? 

Ulu seksler oldu mi

Banyolar yapıldu mi

Bornozlar giyuldu mi

Programıma bir şiirle başlayıp romantik bir hava yaratayım istedim. Şayet bir çiftin dahi sevişmesine katkım olursa ne mutlu bana. Şimdi mektuplara geçelim:

İlk mektubumuz Rize'den. Uzun uzun kamışlar rumuzlu okurumuz şöyle diyor: "Hocam merhaba. Ben 32 yaşına gelmiş olmasına karşın hayatında bir kere bile erotik olaylara girmemiş bekar bir erkeğim. Gül gibi ömrüm bir seks yapamadan, bir yuvarlak hat yarıçapı ölçemeden geçip gidiyor. Bir keresinde geneleve gittim, "vizite kaça bacım?" dedim, "sen bacınla mı cima ediyon lan it" yanıtı üzerine oradan da kaçtım ve bi daha gidemedim. Şayet bir süre daha sevişemezsem sanırım kadın cinsinin neye benzediğini tamamen unutacağım. Bu işler nasıl oluyo hocam, bana bi çare.

Sevgili okurum. Sen bu yaşına kadar bir kadına bulaşmadıysan bir sürü birikmiş paran vardır. Şimdi sen yanına biraz para al İstanbul'a gel. Beyoğlunda Filiz Oteli'ni bul, resepsiyona benim adımı verip 300 lira para bırak. Görevlinin sana verdiği odaya çık içerdeki kadınla naparsan yap. Kadını konuşmaya zorlama, pek Türkçe bilmiyor. Ha ama Rusçan varsa istediğin kadar konuş tabi. Çıkarken bi 300 lira da ona bırak. Bana hayır dualarını yolla, memleketine geri dön. Bu kıyağımı da sakın ha unutma.

Bu hafta 2 mektup alıyorum, zira son bölümde hepinize ödev vercem. 2. mektubumuz ise Sinop'tan gelmiş. Bakalım 

akşam simidi gibi yanıyorum rumuzlu okurumuz ne demiş? Hocam ben normalde gayet efendi bir hanım olmama rağmen, ne zaman üniformalı bi erkek görsem kendimden geçiyorum. Üniforma giymiş erkeklere karşı büyük bir zaafım var. Şu ana kadar 5 subay, 4 astsubay, 2 uzman çavuş, 18 er ve erbaşın yanı sıra, hatırı sayılır miktarda polis, zabıta ve güvenlik görevlisiyle birlikte oldum. Bu zaafım çevrede da bilindiği için mesleği ne olursa olsun bir çok erkek bi yerden bi üniforma denkleştirip kapımın önüne dikiliyor. Geçen biri mübalağa edip mareşal ünformasıyla geldi. Herifi kovaladım gitti fakat aklım da yeniden üniformada kaldı. Hocam napcaz böyle? Televizyonda 30 Ağustos kutlamaları çıkıyor ben hanede üçlü koltukla boğuşuyorum. Kurtarın beni bu dertten.

Sayın okurum askerliğini asteğmen olarak yapmış biri olarak bu konuyu seninle karşılıklı konuşmak isterim. O günlerin hatrına hala bazı üniformam dolabımda asılıdır. Seninle düzeyli bir müzakere yaptıktan sonra İstanbul'a 1 mayıs tarihli bir uçak bileti alacağız. (Bileti ben temin ederim 300-400 lira bişey zati) Sen kutlamalara katılacaksın, gaz bombasını, copu yiyince ne üniforma sevdası kalacak ne de başka bişey. Evin yansa itfaiye çağırmayacaksın o derece. Sonra bana çok teşekkür edeceksin. Şimdiden hayırlı olsun, ben yeşilleri çektim bekliyorum.

Gelelim bu haftanın ödevine. Gelecek programa kadar herkes bir partner bulup sevişecek ve neler hissettiğini anlatan bir kompozisyon yazacak. Ayrı olarak, seksapel, libido, histerik kelimelerini de tümce içinde kullanacaksınız. Partner bulamayan erkekler Filiz Otel'ine gitsin, partner bulamayan kadınlar bana gelsin. Haftaya ödevleri kontrol edicem ona göre. Erotizmden yoksun bir milletin haline acırım. Hadi öptüm

Cinsel Sıhhat Saati

Oturduğu semtte nam salmış seksoloğumuz Prof. Dr. Gürbüz Şakir UZUV erotik problemlerinizi dinleyip çözmeye devam ediyor. İlk programının hemen peşinden kanalımızı telefon, fax, mail ve Bulvar gazetesi bombardımanına tutan seyircilerimize bu hizmeti sunmayı bir borç biliriz. Kendisi yeniden bu hafta dünyanın dört bir yanından gelen okuyucu mektuplarını yanıtlandırırken kâh güldürecek, kâh düşündürecek. Sendeyiz profesör.

Efendim herkese tekrar merhaba. Nasılsınız bakalım sevişgenler? Öyle geceleri, dizilerdeki gibi yatakta biraz kitap okuduktan sonra kafayı vurup yatmıyosunuz di mi? Cinsellik, erotik merotik bunlar güzel şeyler, hadi siz başlayın ben kapadım gözümü.

*İlk mektubumuz Muğla'dan. Pornovida rumuzlu okurumuz şöyle diyor: "Hocam ben üniversite son sınıfta okuyan 22 yaşında bir talebeyim. Kız arkadaşımla 3 aydır düzeyli bir beraberlik yaşıyoruz. Başlarda gayet efendi bir sevgi böcüğüyken en nihayetinde sevişebilecek düzeye geldik. Ama gelin görün ki o da ben de aile yanında kalıyoruz, haliyle boş ev bulmakta zorlanıyoruz. Cafelerde, parklarda, çalı dibinde, apartman boşluğunda, kırmızı ışıkta ön sevişmekten gına geldi artık. Geçen parkta sevgilimle yek vücut olmuşken zabıtaya yakalandık, rezil olduk. Diğer arkadaşlarım da bi evde 5 kişi kaldığı için evin boş bir hatıranı yakalayamıyoruz. Hocam çok fenayım bildiğin gibi değil, vizeler yaklaşıyo. Elini ayağını öpeyim bana bi çare.

Yeğenim naptınız siz ya? Öyle dışarda çok takılmayın, valla bi gün kontrolü kaybedersiniz semtli linç eder sizi. Ben sana güzel bi kıyak yaparım 2-3 gece arkadaşta kalırım. Sen al anahtarı kafana göre takıl. Ama bu ayki öğrenim kredini çeker çekmez bana getireceksin ayrı olarak evi de bıraktığım gibi pak isterim. Sen bunu bi değerlendir bana tekrar yaz.

*İkinci okurumuz ise Bartın'dan Grupseks'endört. Kendisi şöyle demiş: "Saygıdeğer hocam. Ben 25 yıllık evli, 2 çocuk sahibi bir ev hanımıyım. Bir kaza yapıtı, uydu kanallarından birinde birbiriyle cima eden kadınları gördüğümden beri çok tuhaf bi haldeyim. Her ne kadar inkar etsem de sanırım ben eltime alaka duymaya başladım. Zati bizim heriften hayır yok. Adam akşam gelip yemeğini zıkkımlanıyor sonra doğru kahveye. Orda kendini batakla, ihaleyle tatmin ediyor geceleri de offline oluyor. Titreşim gönderiyorum, orda mısın diyorum oralı dahi olmuyor. Hem de artık oral dahi olmuyor hocam. Fakat bi yandan da dul eltimin davetkâr hatları. Ayyyh içim bi hoş oldu. Hem erkek istiyorum hem kadın. Hocam noldu bana böyle, bu normal mi? Şimdi ne yapayım, eltime çıkma mı öneri edeyim?

Meraklanacak bişey yok grup84cüğüm sen biseksüel olmuşsun. Fakat yanlış yerde ve yanlış vakitte olmuşsun. 45 yaşında olan bir kadının taşrada biseksüel olduğunu duyuru edebilmesi için nerden baksan bi 80 yıl daha var. Fakat sen eltine alakanı ufaktan belli et, kocanı da bi yokla bakalım. Ola ki ikisinden de pozitif bi sinyal alırsın, sonra güzel bi ekip çalışması çıkar sen kazanırsın, eltin kazanır, kocan kazanır, Türkiye kazanır. Ha şayet ben semtte bu işe kalkışırsam er veyahut geç dedikodusu çıkar diye korkuyosan ben sizin için bi kaç gece arkadaşta kalıp hanesi boşaltabilirim. Fakat bu iş biraz pahalıya patlar. Sen sandığın dibindeki paraları bi say bakalım, ne kadar birikmişin var. Sonra benimle tekrar iletişime geç.

*Son mektubumuz ise İstanbul'dan gelmiş. Bakalım Yenigelin rumuzlu okurumuz ne demiş: "Hocam ben hayırlısıyla bu ay nihayetinde izdivaç ediyorum. Müstakbel kocamla görücü usulü tanıştık ve mutaassıp etrafımdan dolayı flört edemedik. Yalnızca bi kere o, ben ve 2 amcaoğlumla birlikte pastanede buluşup konuşabildik. Hayattan o kadar izoleyim ki ışınım dahi sızmıyor. Haliyle izdivaç ettiğimiz gece neler yaşanacağı ile ilgili hiç bişey öğrenemedim. Anneme sordum, giderek alışırsın diye konuştu. Çok tedirginim hocam, o gün napıcaz? Soyuncaz mı?

*Ohooo yenigelincim soyunmak ne kelime, ruhun bedenden ayrılıp ayrılıp geri gelecek, hehehehe. Şimdi sen sakin ol, sakın tırsma. İlk kez yetişkin bir karşı cinsi çıplak göreceksin. Sakın kaçayım deme adamın sopası var. Bu sopa ara ara işlevini kaybetse de keyfi yerindeyse mutluluk saçar. O gece net kan çıkacak. Eğer bakire değilsen daha büyük kan çıkacak, o yüzden zamanıyla bi haltlar yediysen kendine dikkat et cildim. Erkek kişisi o gece doruk-ül saadete (ing: orgasm) erinceye kadar sanki coşkun akan bir ırmak gibidir, ancak ne zamanki şık bir hareketle golü atar, hemen bir süreliğine susuz bir dereye dönüşüverir. Sen bu değişimi sakın yadırgama, 4-5 dk falan hiç müdahale etme. Ha ilk gün o iş olmaya dabilir. Ama çalışmalara devam edin. Evin her köşesinde takım oyununu pekiştiren antremanlar yapın. Zamanla bloklar arası uyum sağlanacak ve mutluluktan sünger gibi olacaksınız. Lakin baktın hiç olmuyor, kocan son vuruşlarda başarısız, gol orucuna girmiş. O zaman bana gel, ev boş. Ben şart olan herşeyi uygulamalı olarak öğretirim.

Hadi bakalım ulus bu hafta da iyisiniz. Fındık ezmesi yiyin, kuru üzüm yiyin, bal kavanozunu kaşıklayın. Hepinize penaltılara uzayan kupa mücadeleleri gibi uzun ömürlü cinsellikler dilerim. Erotizm özgür toplumların kılavuzudur. Hadi eyvallah...

Cinsel Sağlık Saati

İhtisas dalında ünü dünyayı aşmış, yan seyyarelere sıçramış seksoloğumuz Prof. Dr. Gürbüz Şakir Uzuv yeni yılda sizlerden gelen mektupları okuyarak her türlü cinsel probleminize çare olacak. Artık kadınların başı ağrımayacak, erkekler bütün haftayı tek mücadeleyle idare etmeyecek. Çok tuhaf şeyler olacak çok. Sendeyiz Gürbüz.

Teşekkürler Pakize. İlk mektubumuz Samsun'dan, erotisyen rumuzlu izleyicimiz şöyle diyor:

"Merhabalar, ben 33 yaşında evli bir bayanım. Ama kocamın benimle zerre alakası yok. Ne yazık ki Anahaber Bülteni izleyerek tatmin olabilen bir kocaya sahibim. Herif akşam geliyor, haberleri izlerken artık neyden tahrik oluyosa olup deşarj oluyor ve gece bana bişey kalmıyor. Önceleri haberi sunan kadın spikerden şüphelenmiştim fakat adam Mehmet Ali Birand'ı dahi izlese aynı. Yoksa benim kocam yüksek hayalgücü sayesinde düşünerek orgazma erişebilen bir denyo mu? 2 yıldır yatakta kardeş kardeş uyuyoruz, artık aksiyon istiyorum. Nolur bana yardım edin.

Sevgili erotisyen. Kocanızın o gerilim dolu haberleri izleyerek doyuma erişebiliyor olması onun acı çekmekten zevk alan bir özezer olduğunu gösteriyor. Bu akşam kocanız geldiğinde televizyonu açtırmayın, elinize bir kırbaç alın ve masaya geçip haber sunuyormuş gibi yapın. Kocanız yine doğmuş gibi olacak ve alakasını size yöneltecektir. Gerçi bundan sonra cinsel hayatınız baya bi değişecek. Komşularınız hanenizden gelen "şırrraaaakkk" seslerine bir mana veremeyecek fakat hanede de artık tek kale mücadele olmayacak. Gol atan kaleye oynanacak.

İkinci mektubumuz Manisa'da oturan pehlivan rumuzlu okurumuzdan gelmiş.

"Sevgili hocam selamınaleyküm. Ben ayıptır söylemesi cinsel uzvumun işemek harici işlevlerini öğrendiğimden beri yerimde duramıyorum. Sabahtan akşama kadar seks düşünüyorum, cima etmek istiyorum. Ya bir insan cenaze evinde mevlüt okunurken dahi çevredeki kadını kızı inceden süzer mi? Ben süzüyorum işte. İri yapılı bir insan olduğum için bir takım hatun kişinin de dikkatini çekip birlikte olabiliyorum fakat netlikle yetmiyor. Zati bulduğum bayanlar da aynı gün içerisindeki 14. birleşmeden sonra pes edip kaçıyor. Ya diyorum senin bişey yapmana gerek yok, olduğun yere uzan ben oyalanırım, fakat ona dahi dayanamıyorlar, bu şiddete damperli kamyon olsa dayanmaz diyorlar. Ne yapacağımı şaşırdım, kalorifer kazanından dahi tahrik oluyorum artık. Bana yol gösterin.

Sevgili pehlivan, vaziyetini çok iyi anlıyorum. Sen aşırı hormon, kifayetsiz sekse bağlı olarak cinsel açlık çekiyorsun, başka bir deyişle azmışsın. Sana tavsiyem Bülent Ersoy'un makyajsız bir resmine 10 dakika bakmandır. Böylelikle seksten büyük ölçüde soğuyacaksın. Ama sendeki potansiyel enerji o kadar fazlaki, şeyinden kablo çeksek memlekette 20 sene elektirik kesilmez. Dolayısıyla sende yine hatırı sayılır bir şehvet enerjisi kalacaktır. Eğer ilgilenirsen elimde Samsun'lu, erotisyen rumuzlu, ihtiyaç sahibi bi bayan var. Ben sizi tanıştırırım ama kral bi akşam yemeğini yerim, ona göre.

Son mektubumuz Kırşehir'den gelmiş, bakalım uzuvgül rumuzlu izleyicimiz ne demiş.

"Sayın hocam ben geçen gayet ehl-i namus bir şekilde çarşıya çıkmış yumak yumak yün bakıyordum. O sırada adamın biriyle gözgöze geldim ve "çotanak" diye bir ses çıktı. Acaba kızlığım bozulmuş mudur? Bu yaşıma kadar cansiperane savunduğum namus vesikam geri dönüşüm kutusuna gitmiş midir? Kötü yola düşüp, orospu olmaktan korkuyorum, ne yapayım?"

Uzuvgülcüğüm malesef artık olan olmuş, giden gitmiş. Artık şu saatten sonra yapacak bişey yok. Öyle adamın gözüne gözüne bakarsan bağışlamazlar, alıverirler böyle gazoz kapağını. Ama seni bu halinle de kabul edecek, işinde gücünde, babayiğit, pehlivan gibi birini tanıyorum. Kendisi Manisa'da oturuyor. Ben sizi tanıştırır, izdivaç etmenize vesile olurum. Ama 2 tane burma bileziğini de alırım. Sen bunu bi düşün, bana tekrar yaz.

Efendim bir programımızın daha sonuna geldik. Herkese 5. sete kadar uzayan voleybol maçları gibi cinsel hayatlar diliyorum. Pekmez yiyin, bal yiyin, keçiboynuzu yiyin. Görüşmek üzere esen kalın.

Daha Muhtevanını Okur Okumaz 250 gr Verdiren İnsanüstü Perhiz

Diğer perhizleri unutun, evdeki eskimiş tenecerelerinizi atın, bulaşık makinenizi bozun, çoluğunuzun çocuğunuzun rızkını pavyon karılarıyla yiyin!!! Artık mucize perhiz var:

Sabah: 

4 mikrogram marul

1 mikrodalga fırın

1 ikametgâh ilmuhaberi

Adli sicil kaydı

12 adet vesikalık resim

Nüfus cüzdanının sağlı sollu fotokopisi (oh yes)

Öğlen:

Bir koli brokoli (ama kibrit kolisi büyüklüğünde)

1 tatlı kaşığı kibrit kutusu

Yarım bardak su

Aldığı kadar un

20 mandal, bir de çamaşır leğeni

Akşam:

47 gram haşlanmış dut yaprağı

1 tane mercimek (böyle ufak, yeşil, tatlı mı tatlı, canım benim)

3 oda 1 salon 

20 kupon değerinde süper mega kupon

1 Ersen ve kimi dadaşlar

Bunlardan damak tadınıza uygun olanları yiyeceksiniz. Can vermez de sağ kalırsanız yaz bitince haşlanmış mısır yiyerek kutlarız bunu. Hadi kaçtım ben by

Neyi Yiyelim Neyi Yemeyelim

Hacettepe Tıp Fakültesi'nin 25 yıllık hademesi Satılmış Taşdöğen mesleki birikimlerini bizimle paylaşıyor ve yıllardır her yerde gördüğümüz yararlı besinlere ait tartışmaya son noktayı koyuyor. Kendi ağzından dinleyelim:

Şimdi bah yeğenim, öyle her önüne geleni yemeyecen, ortalık hormonlu zebze meyve gayniyür. Geçen bazara gittim, domatesler gafam gadar, hıyarlar polis copu gibi. Ufak bi karpuz alayım dedim papaz eriği çıhtı allah seni inandırsın. Zati bunların yararlısı var yararsızı var hepsi yenmez. Sözgelimi domates çok yararlı. Yemeğe katarsıın, makarnaya koyarsıın, salataya doğrarsıın, salçası olur, turşusu olur. Reçelini de yedim emme sevmedim, sevene de lafım yok, sevenleri ayırmak günahtır. Çok fitaminli bi gıda, galorisi normal, rengi güzel, kan yapar. Allah-ü Tealanın bizlere ihsanı.

Sonra çemen var. Tokat'tan köyden gelir hala bize. Ekmeği açacan tamam mı, arasına önce biraz tereyağı sürecen, üstüne de basacan çemeni. Yanında da bi sürahi ayran olacak amma, yoksa adamın ağzı volkan ağzına döner. Bunu hıyar turşusuyla birlikte yudacan. Fitamini bol, galorisi yok, acısı çok. Acı iştahı guvvetlendirir. Fakat bi kötü tarafı var çemeni yedin mi 3 gün teke gibi kokarsın. Bende nasipse önümüzdeki hafta 1 haftalığına senelik destura ayrılacam, hanede verecem çemeni, verecem çemeni.

Brokoli diyolar bi de. Çok yararlıymış da fitaminliymiş de, şuymuş da buymuş da... Bi kere tipi bozuk. Hanım geçen haşlamış bi tecrübe et yedim, allah çarpsın gamyon tekeri yesem daha lezzetli olurdu. Ağzım ekşidiii, yüzüm buruştuuu. Yutana kadar akla karayı seçtim. Çocuklara da yidirmiş ben gelmeden önce. Bundan kelli bunu bişirmeyecen dedim hanıma. Yasakladım gitti. Gavur zebzesi deel mi, ne beklersin?

Karışık ızgara var yeniden yemeklerden. Tavuğuydu, koyun etiydi, adanasıydı ohşşş ağzım sulandı bee. Lavaşı aldın mı eline? Önce en alta kederli ezmeyi sürecen üstüne sumaklı soğanı bas edicen. En üste de etleri goydun mu, araya da bişmiş domatesi (domates gan yapar, fitamini boldur) yerleştirdin mi? At tuzunu baharatını sar dürümü ye. Fitamini boldur kalorisi çohtur amma yemişim kalorisini, bi de bu galori bokunu çıkardılar. Önüne kadar gelmiş kebap geri gönderilir mi be? Sonrası gün ahşam bi şey yemezsin olur biter. Kebaba gurban olsun sıfır beden avratlar. Hastaneye de geliyolar iki güne bir, bi cilt bi kemik tüberkülozlu gibi. Geçen acıdım birine yarım domates verdim yesin diye, "sağolun rejimdeyim" dedi. Estağfurullah çekip uzaklaştım olay mahalinden. Böyle fitaminli bi şey yenmez mi tövbe yarabbi.

Bi sonraki yazıda buluşmak üzere bol gıdalı günler. Can boğazdan gelir, yeyin yeyin.

Ergen Bakım Klavuzu

Aman Allah'ım Bu Benim Yavrum Olamaz!!!

Bildiğimiz gibi ergenlik dönemi her gencin başından geçen iğrenç bir dönem. Malesef çocukluktan çıkıp hayvanlığa ordan da insanlığa atladığımız bu dönemi yaşamasak olmuyor. Zorunlu olarak anneler babalar, çocuğun sesinin kartlaştığı, sayısız sivilcelerin patladığı, balanssız bir vücut ve kişilik gelişiminin olduğu bu dönemde de çocuğuna katlanmak zorunda. Peki çocuğumuzun ergen olduğunu nasıl anlarız ve bu vaziyette neler yapmalıyız? Örneklerle izah edelim:

-Çocuğum absürt sapan hareketlerle ilgi çekmeye çalışıyor ve boru gibi bir sesi var. 

-Malesef çocuğunuz ergen olmuş. Bu saçma hareketlere bir bitirmek için çocuğunuzu el vasıtası ile tokatlayarak hafif şiddette dövünüz. eğer dayağı mübalağa ederseniz o boru sesiyle bağırmaya başlar ve size dayanılmaz acılar çektirir.

-Çocuğumun yüzünde daimi sivilceler çıkıyor. Giyim tarzı ise çok değişti. Yoksa çocuğum insanlıktan mı çıkıyor?

-Malesef evet. Tipik ergen davranışı. Hemen kilerdeki daha önceki gazetelerden bir kese kağıdı yapınız ve çocuğunuzun kafasına geçiriniz. Eğer çıkarmaya yeltenirse dövünüz. Bu herkes için hayırlı olacaktır.

-Çocuğum saçlarını uzattı ve bir gözünü uzayan saçlarıyla kapattı. Asidi kaçmış kola gibi oldu yavrucağım, mantıklı bir hareket yapmayalı uzun vakit oldu. Yoksa çocuğum ergen mi?

-Keşke ergen olsa, emo olmuş çocuğunuz. Sahiden çok zor günler bekliyor sizi, bu hastalığın rehabilitasyonu yok. Kendi haline bırakın, yemini suyunu, internetini verin ve daimi himaye altında tutun. Allah'tan ümit kesilmez.

-Çocuğum daimi l müzik dinliyor, astığı posterlerden duvar görünmez oldu, daimi kimse beni anlamıyor yooo diye dolaşıyor ve günde 200 civarı sms atıyor. Yoksa, yoksa...

-Ne yazık ki korktuğunuz başınıza gelmiş. Ergenliğin en çekilmez dönemi. Bu vaziyette ergene dayak odaklı bir rehabilitasyon uygulayacağız. Odasına kapatın ve kapıyı kitleyin. Arada bir kapının altından yemeğini atın. Çok bağırırsa ayak vasıtası ile tekmeleyin gerekirse falakaya yatırın. Ancak ne olursa olsun bilgisayarına dokunmayın. Şayet ona zarar verirseniz çocuğunuz 3 gün içinde mum gibi erir gider. Aman dikkat.

Bağyanlar Yaza Hazır mıyız?

Bir ayda 50 kilo verdirip hakkın rahmetine kavuşturan mucize perhizi iftiharla sunarım:

Sabah;

-12 adet susam

-1 bardak su

-1 bardak su daha (yarasın benim tosunuma, iç iç)

-1 kibrit kutusu hacminde su (hazmı kolaylaştırır)

Öğle;

-Yemek yok. Böyle geziyoruz, tozuyoruz filan.

-Belki bir miktar Arif Susam

-İsteyen su içebilir

Akşam;

-Küp küp doğranmış 24 gram üzüm

-Koca bir tencere haşlanmış, yağsız, tuzsuz su

-1 bardak limonsuz, şekersiz limonata

-Burdan sonra full yerli dizi izliyoruz, sabah aynı yerden devam.

bir ayda 20 kilo verdiren mucize bahar perhizi

Sabah;

1 adet kibrit kutusu büyüklüğünde kibrit kutusu (malazlar olabilir)

1 dilim papaz eriği

2 adet A4 kağıt

1 çay kaşığı bulgur

Öğle;

Sabahki menüden kalan kibrit kutusu

1 dilim papaz (kilisede olandan)

A4 kağıtların arka yüzü (ziyan olmasın)

1 tatlı kaşığı nohut

Akşam;

Öğlenki menüden kalan kibrit kutusu

1 adet çubuk makarna

2 dilim yaş sunta

4 tel Ferhat Güzel bıyığı

uygulayan olursa benimle temas kursun, bakalım oluyo mu.

397 kez görüntülendi. / 4 yıl önce eklendi.

  • şehir rehberi scripti Firma Rehberi Scripti Scroll